Tronditen David e Victoria Beckham, një person i maskuar futet në shtëpinë e çiftit

Shtëpia e David dhe Victoria Beckham në Londër u thye nga një hajdut i maskuar, ndërsa çifti ishte në shtëpi.
Incidenti thuhet se u zbulua nga djali i tyre, Cruz i cili gjeti një dritare të thyer në një dhomë gjumi rezervë.
Sipas raportit të Policisë, shtëpia e çiftit është thyer gjersa ata ishin në dhomën e gjumit në katin e sipërm pa dijeni për ngjarjen.
Jo vetëm çifti, por edhe vajza e tyre Harper ishte në shtëpi në atë kohë.
Mësohet se ende nuk ka të arrestuar.
As David as Victoria nuk kanë komentuar për këtë ngjarje, ndërsa sipas raporteve të lëshuara nga Policia atyre u janë vjedhur para./21Media

Back to top button