Tuna dhe NRG Band vijnë me një super-bashkëpunim

Këngëtarja Altuna Sejdiu ditë më parë njoftoi se do të vijë më një këngë të re, detjai i vetëm që dha ishte se projektin do ta realizojë në bashkëpunim me dikë tjetër.
Ai dikush tjetër u zbulua sot dhe është NRG Band. Vokalisti i këtij grupi, Besnik Qaka publikoi në Instagram një sekuencë të këngës. E si duket do të rezultojë në hit të fundvitit, këtë e tregojnë edhe komentet e shumta pozitive.që kanë marrë në këtë post./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka)

Back to top button