U arrestua burri që shfrytëzoi seksualisht një grua, i premtonte martesë!

 

Një burrë u arrestua mbrëmë në Brekoc të Gjakovës, sepse ka shfrytëzuar seksualisht një grua, me premtimin se do të martoheshin.

“I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar.”, informoi policia.

Ndërkohë, rasti është duke u hetuar./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button