U kapën me drogë midis qytetit

 

Policia informoi se dje në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë ka ndaluar dy persona, si dhe u ka konfiskuar 9.6 gramë marihuanë.

“Njësiti policor ka ndaluar dy të dyshuar meshkuj kosovarë ku gjatë kontrollit tek të njëjtit është gjetë dhe konfiskuar substance e dyshuar narkotike e llojit ,, marihuanë’’ e peshë prej 9.6 gr.”, bëri të ditur sot policia.

Me vendim te prokurorit rasti shkon në procedure të rregullt./21Media

Back to top button