U përkujtua veprimtari Enver Maloku

23 vjetori i vrasjes së Enver Malokut, drejtorit të Qendrës Informative të Kosovës
Me rastin e 23-vjetorit të vrasjes së gazetarit dhe ish-drejtuesit të Qendrës për Informim të Kosovës, Enver Maloku, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës-së, Lumir Abdixhiku, i shoqëruar nga bashkëpunëtorë dhe familjarë të Malokut bënë homazhe te përmendorja e tij./21Media
 
 

Back to top button