U publikua “DEMEANOR” nga Dua Lipa dhe Pop Smoke

1 min read

Sot u publikua bashkëpunimi i këngëtares kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipës dhe e reperit Pop Smoke.

“DEMEANOR” titullohet kënga, e cila tashmë u publikua në Youtube.

Artistja publikoi në instagram një pjesë të këngës së re, krahas së cilës falënderoi ata që i ndihmuan në realizimin e bashkëpunimit.

Ndryshe, Dua Lipa ka disa ditë që po qëndron për vizitë në Shqipëri./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)