U shty seanca për vrasjen e 9 vjeçarit Kujtim Veselit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Kërkohet që Sefedin Osmanit t’i rritet dënimi me 35 vjet burgim

U shty seanca për rritjen e dënimit ndaj të akuzuarit Sefedin Osmani,  i cili kishte dhunuar dhe vrarë 9 vjeçarin Kujtim Veselin në Fushë Kosovë në vitin 2019.  Është kërkuar rritja e dënimit në 35 vjet burgim.(Teksti-Shqipe Miftari, kamera-Sahit Troshupa )./21Media