“Ulu” dëgjoje këngën më të re nga Yll Limani

“Ulu” është projekti më i ri që Yll Limani ka publikuar sot. Kënga vjen me tekst të Yll Limanit e me muzikë nga ai dhe Fatjon Miftari.
Videoklimi është në formë animacionit nga Wonder.
Ndërsa para më shumë se një muaji Ylli publikoi këngën “Kriminel” në bashkëpunim me Loredanën, e cila aktualisht ka mbi 10 milionë klikime në Youtube./21Media

 

Back to top button