”Unaza e Dashnisë” publikohet nga Fifi dhe Bes Kallaku

Artistët e njohur, Filloreta Raçi e njohur si Fifi dhe Bes Kallaku kanë bashkuar forcat për projektin e ri, shkruan rtv21.tv

”Unaza e Dashnisë”, titullohet projekti i ri që është shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin e këngës janë kujdesur vet Fifi dhe Besi, kurse për muzikën, Indrit Dode./21Media

Back to top button