Urimi i veçantë i Taulant Xhakës për bashkëshorten

Sot feston ditëlindje Arbnora, bashkëshortja e futbollistit shqiptar, Taulant Xhaka.
Nuk kishte si të mos mungonte një urim i veçantë nga futbollisti, i cili ka postuar në Instagram fotografi të bashkëshortes.
“Gëzuar ditëlindjen gruas që sjell diell në jetën time, gruaja ime e dashur dhe e kujdesshme! Ti je personi të cilit mund t’i besoj dhe jam shumë me fat që të kam pranë. Kalofsh një ditë të veçantë siç më së shumti e meriton, gruaja ime e bukur! Të dua!”, ka shkruar Taulant Xhaka në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)


Taulant Xhaka dhe Arbnora janë martuar tash e disa vite janë të martuar. Ata janë prindër të dy fëmijëve, të një djali të quajtur Klevis dhe një vajze të quajtur Maleya./21Media

Back to top button