Vajza 21 vjeçare e “Saritës” kopje e së ëmës

Edhe pse sot tre protagonistet e “Pasioneve të Fshehta” Danna García , Paola Rey dhe Natasha Klauss – janë nëna, kur u xhirua sezoni i parë i telenovelës në vitin 2003 , vetëm njëra prej tyre kishte përjetuar mëmësinë: Klauss.
Edhe pse shumë nuk e dinë këtë, aktorja kolumbiane, e cila luan Sarita Elizondon në historinë origjinale të Julio Jiménez, kishte tashmë një vajzë në momentin e suksesit të saj më të madh profesional.
“Ne ishim të gjithë po aq të rinj, por unë tashmë isha nënë. Natyrisht nuk kam përjetuar shumë gjëra që kanë përjetuar kolegët e mi, sepse kur je nënë e re është një histori tjetër,” ndau Klauss muaj më parë në një intervistë telefonike me People. en Español nga Kolumbia.
Sot, ajo vajzë që ishte vetëm pak vjeç kur nëna e saj filloi të xhironte “Pasionet e Fshehta” gati dy dekada më parë e quajtur Isabel , është kthyer në një grua të re të bukur që sapo ka mbushur 21 vjeç dhe ngjashmëria fizike e saj me aktoren është e mahnitshme./21Media

Back to top button