Vajzat e “Spirit Voice” bëhen bashkë

Soni Malaj, Elia Zaharia, Dorina Tiko ishin vajzat e para që formuan një grup muzikor në Shqipëri.
“Spirit Voice” ishte emri i grupit që doli në skenë në fillim të viteve 2000.
Pas ndarjes, vazjat vazhduan karrierën në fusha të ndryshme. Por, treshja ende kanë ruajtur shoqërinë dhe takohen herë pas here.
Një gjë të tillë e kanë bërë edhe sot. Soni Malaj ka publikuar një imazh nga takimi, i cili pa dyshim që ka ngjallë nostalgji edhe te fansat./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SONI MALAJ 🦂 (@soni_malaj)

Back to top button