Valencia në bisedime me Juven për Arthur

Valencia është në bisedime me Juventusin në lidhje me Arthur Melon, i cili kërkohet edhe nga Arsenali.
Mesfushori nuk bën pjesë në planet e Massimiliano Allegrit dhe nuk është ftuar në turneun parasezonal në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Arsenali dukej opsioni i vetëm real për të, pasi që e kishte kërkuar edhe gjatë afatit kalimtar të janarit.
Topçinjtë planifikojnë huazimin me obligim blerjeje në fund të sezonit.
Back to top button