Valza Zhegrova po martohet

1 min read

Valza Zhegrova në muajin prill ka marrë propozim për martesë nga i fejuari i saj, Nazmi Vërtopi. Pasi pranoj propozimin e veçantë, duket se çifti kanë bërë edhe një hap tutje në këtë drejtim.

Përmes një postimi në Instagram Valza tregoi se ka filluar përgatitjet për dasmë, dhe se ajo është duke zgjedhur fustanin e nusërisë.

“Ekipi i nuses” shkroi në mbishkrimin e imazhit.

Kujtojmë se, Valza  vitin 2020 e ka përfunduar karrierën në muzikë dhe se dëshiron të vazhdojë studimet në Belgjikë./21Media