Vazhdon manifestimi “Ditët e Agimit 2017”

Ky manifestim i kushtohet dëshmorit Agim Ramadanit

Vazhdon manifestimi tradicional “Ditët e Agimit 2017”, që mbahet në Zhegër të Gjilanit, kushtuar dëshmorit Agim Ramadani.

Gjatë ditës së sotme do të mbahet “Muza e Agimit” dhe ora e madhe letrare, në ora 15:00 dhe turneu në hendboll në ora 17:00.

Manifestimi ka filluar dje dhe do të vazhdojë edhe nesër me aktivitete të ndryshme.

Back to top button
close button