Vazhdon vaksinimi masiv, mbi 100 mijë të vaksinuar

1 min read

 

Në qendrën kryesore të vaksinimit në sallën “1 Tetori” në Prishtinë përveç personave mbi 65 vjec dhe atyre me sëmundje kronike, po imunizohen edhe pjesëtarët e policisë dhe të Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Në këtë qendër dhanë detaje edhe për personat më të rinj që mund të thirren për vaksinim./21Media

Përgatiti: Valmire Hoti

Kamera: Gyner Muja