Viktimat me mbiemrin Hadri sapo kishin ardhur nga diaspora

Viktimat me mbiemrin Hadri sapo kishin ardhur nga diaspora

Dy persona janë gjetur të vdekur në një shtëpi në lagjen Ortakoll në Prizren. Lajmin për 21Media e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi. Ai bëri të ditur se të vdekurit ishin çift bashkëshortësh. Ai tha se policia dhe prokurori janë në vendin e ngjarjes dhe rasti po hetohet./21Media