Vdekje e dyshimtë në Gjilan

Një burrë ka vdekur dje në Gjilan. Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor.

“Viktima mashkull kosovar në rrethana të pa njohura sipas familjarëve ka ndërruar jetë në banesën e tij. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës”, ka informuar Policia.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion./21Media

Back to top button