Një person është gjetur pa shenja jete në Mitrovicë, rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:03. Policia njofton se vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar, dhe me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në obduksion.

Në vend-ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, dhe ky rast nga policia po konsiderohet si vdekje e dyshimtë.

“Raportohet se është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Në vend-ngjarje kanë dal njësitet përkatëse . Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar .Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në obduksion”, njofton policia./21Media