Arrestohet i dyshuari

Arrestohet i dyshuari

Një rast i dhunës në familje është raportuar dje rreth orës 10:00 në Prishtinë.

Sipas policisë pas një mosmarrëveshje vëllai ka rrahur motrën, e cila ka pranuar tretman mjekësor.

“Viktima femër K-Shqiptare ka informuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, ka bërë të ditur policia.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media