Vëllaznimi prezanton trajnerin e ri

1 min read

Skuadra Vëllaznimi nga Gjakova, ka emëruar Granit Begollin kryetrajner të ri.

Kjo u bë e ditur në faqen zyrtare të klubit në Facebook.

”Granit Begolli njifet si futbollist, drejtor sportiv dhe trajner. Në klub priten projekte të mëdha, ku së bashku me Kryetrajnerin Begolli do të mundohemi që të organizohemi sa më mirë për zonin 2021/22. Në ditët në vijim priten edhe disa transfere të lojtarëve në bashkëpunim me Trajnerin” thuhet në njoftimin e klubit.