Venera publikoi këngën e re: Ah, sikur të isha dhe njëherë 5 vjeç

Me zërin e saj të ëmbël dhe stilin e veçantë ka fituar zemrat e publikut shqiptar, bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Venera Lumanin e cila sot ka publikuar këngën e re.
Venera në një postim në Instagram ka njoftuar se kënga e re titullohet “Mall” dhe është mjaft e veçantë për të, shkruan rtv21.tv
Sipas Venerës kjo këngë flet për jetën larg familjes dhe shtëpisë./21Media

Back to top button