Vera edhe më e nxehtë me Diona Fonën, “Zari” lansohet nesër

Nesër do të publikohet projekti i ri i këngëtarës Diona Fona.
Diona ka bërë të ditur përmes Instagramit se projekti më i ri muzikor nga ajo është gati dhe ka një datë lansimi.
Sipas këngëtarës, kënga është titulluar “Zari”.
Sekuencë nga “Zari” është publikuar në Instagram gjithashtu.
Tutje, Diona është pyetur nëse një album është rrugës.. por deri më tani nuk ka një konfirmim nga ajo.
“Po mund ta dëgjoj që tani që kjo këngë do të luhet në çdo kafene”, “Një hit”, “Mezi po pres ta lansosh”, ishin disa nga komentet nga ndjekësit në rrjetet sociale të artistes./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diona Fona (@dionafona)

Back to top button