Vera nuk kursen askënd

1 min read

Vera është në kulmin e saj dhe dielli i nxehtë po na tregon se kush është shefi.

Në rrjetet sociale kohë pas kohe publikohen fotografi të cilat shfaqin “dëmtimet” e rrezeve të diellit.

Bright Side ka bërë një listë të fotografive që do t’ju bëjnë të ndjeni nxehtësinë e zjarrtë të verës./21Media