Vesa Luma mori vaksinën kundër Covid-19

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Këngëtarja nga Shqipëria, Vesa Luma është vaksinuar kundër Covid-19.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një instastory.

”E vakcinuar për covid-19”, ka vendosur një emoi këngëtarja krahas fotografisë.

Kujtojmë që, projekti i fundit i këngëtares është ”Inna Di Dance”, e cila është në bashkëpunim me Big Bastën dhe Mr.Rez./21Media