Grabitje në një pompë të derivateve në Prishtinë

Tre persona të maskuar kanë grabitur para të gatshme dhe pako me cigare në një pompë të derivateve në Prishtinë, në orët e para të së hënës.

Rastin në Polici e kanë raportuar dy burra, dhe kanë informuar se ngjarja ka ndodhur derisa ata ishin në vendin e punës, shkruan rtv21.tv.

Policia rastin e ka cilësuar “Grabitje” dhe është në procedura hetimore./21Media

Back to top button