Vidhet një traktor në Drenas

Është vjedhur një traktor në fshatin Abri e Epërme të Drenasit, ka raportuar Policia e Kosovës.

Sipas policisë, një burrë ka raportuar dje se persona të panjohur i kanë vjedhur traktorin në oborr, në garazhin e tij, raporton rtv21.tv.

Ndërsa njësitet policore kanë dalur në vendin e gjarjes dhe janë duke e hetuar rastin./21Media

 

Back to top button