Këngëtarja Violetë Kukaj, ka qenë emër i përfolur në mediat rozë tashmë një kohë për jetën e saj personale.

Ndërkohë, ajo nuk ka qenë shumë aktive as në muzikë.

Por, diçka e ka gëzuar jasht mase atë. Të martën, vajza e saj ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë.

Violeta nuk ka kursyer fjalët e bukura për të bijën, ku është shprehur në Instagram, “Urime martesa qika jem, princesha jem, jam shume e lumtur kur e di se ne krah e ki njeriun qe te don shume e vlereson dhe te qmon shume. Zoti ju dhashte shendet e shume lumturi ishalla, u plakshi bashke”./21Media