Viti, vjehrra e bën nusen për spital

Një grua ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga vjehrra e saj.

Ngjarja ka ndodhur në Viti.

Deri te rrahja dyshohet se erdhi si pasojë e një mosmarrëveshjeje mes këtyre dy të fundit.

E dëmtuara ka pësuar lëndime trupore.

Në lidhje me rastin janë intervistuar edhe tri dëshmitare, ndërsa është arrestuar e dyshuara në lidhje me rastin dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit kujdestar e dyshuara është liruar./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button