Hajnat ia thyen veturën për t'i vjedhur paratë

Hajnat ia thyen veturën për t’i vjedhur paratë

Sipas Policisë një person ka raportuar se të dyshuar të pa njohur i kanë thyer xhamin e veturës BMW dhe nga vetura kanë vjedhë një çantë në të cilën kishte 400 franga zvicerane dhe dokumente personale.

Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti po hetohet nga njësitet përkatëse./21Media