Vranica: Bizneset po shuhen çdo ditë, nuk po bëhet asgjë në këtë drejtim

Sekretari i Shoqatës së Gastronomeve të Kosovës, Arian Vranica tha se bizneset në Kosovë po shuhen çdo ditë dhe me këtë nuk po merret askush.
“Bizneset për shkak të pandemisë për shkak të arsyeve tjera të faktorëve të fuqisë madhore nuk kanë arrit me mbijetu. Mundemi  me hedh fajin gjithçka po po i lëmë bizneset me vdek po shuhen bizneset çdo ditë dhe nuk po bëhet asgjë në këtë drejtim”, tha Vranica në “Click” të RTV21./21Media

Back to top button