Vritet nënkryetari i ISIS

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Dy prej tyre në gjendje kritike

Të paktën 13 policë dhe 3 civilë janë plagosur, nga shpërthimi i një bombe që ka ndodhur sot në afërsi të një qendre stërvitore të policisë në qytetin e Tanta të Egjiptit, ka njoftuar Ministri egjiptiane e Punëve të Brendshme.

Të plagosurit u dërguan për trajtim në qendrën spitalore, ndërsa dy prej tyre janë në gjendje kritike për jetë, raporton Reuters./21Media