Vritet një 57-vjeçar në Fier

1 min read

 

Policia e Fierit ka njoftuar se mbrëmjen e sotme, në vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i QTU”, një 57-vjeçar është vrarë me armë zjarri.

Shtetasi me inicialet D.B., i cili ishte brenda automjetit të tij Audi, është qëlluar nga persona në një makinë Benz dhe si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në Spitalin e Fierit.

Ndërkohë, në fshatin Daullas është gjetur i djegur një Benz që dyshohet se është e autorëve të ngjarjes./A2