Publikohet kënga “Djali i mahallës” nga Shyhretja dhe Engjëllusha

1 min read

 

Nënë e bijë, Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu, kanë publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Djali i mahallës” është projekti i ri nga Shyhretja dhe Engjëllusha. Një këngë popullore e përpunuar nga dyshja. Orkestrimin e këngës e ka bërë Drinor Zymberi.

Anën vizuele, Shyhretja dhe Engjëllusha ia kanë besuar produksionit “Vizion Media”./21Media