Vuçiq e njofton Edi Ramën me djalin e tij Danilo

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq njoftoi djalin e tij Danilo Vuçiq me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama, atë të Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski dhe kryeministrin në largim të Malit të Zi, Dritan Abazoviq, p
Presidenti serb shfrytëzoi Panairin e Verës dhe Ushqimeve në kuadër të Ballkanit të Hapur, për të njoftuar djalin e tij me liderët e disa prej vendeve të Ballkanit perëndimorë./21Media

Back to top button