Spanjolli u transferua në Arsenal me shpresën që do të gjente vend në skuadrën parësore

Spanjolli u transferua në Arsenal me shpresën që do të gjente vend në skuadrën parësore

West Ham kanë në radarin e tyre sulmuesin i cili nuk është i favorizuar tek Arsenal Lucas Perez, dhe po përgadisin një ofertë për afatin e transferimeve, shkruan rtv21.tv.

28 vjeçari nuk arriti që të tregonte vetën gjatë sezonit të parë në Emirates, dhe mund të largohet nga klubi për të ndjekur më shumë minuta futbolli në formacionin e parë./21Media