Talat Xhaferi do të jetë kryetar i shtëpisë ligj-vënëse edhe për 4 vjetët e ardhshme, raporton TV21.

Kështu janë dakorduar dy liderët Ali Ahmeti i BDI-së dhe Zoran Zaev i LSDM-së në takimin e sotëm, raporton TV21./21Media