Yllka-vajzës: Ta du babin

 

Sot është ditë e veçantë për familjen e Yllka Kuqit. Bashkëshorti i këngëtares, Astriti ka ditëlindjen dhe me këtë rast, ajo ka ndarë një imazh të bukur familjar.

38 vjeçarja në imazhin e publikuar për 133 mijë ndjekësit e saj në instagram, shihet tejet e lumtur pranë vajzës, Luizës dhe bashkëshortit, Astritit.

“Babi i Luizes e ka ditelindjen 🥂shhhh🤫”Luiza ta du babin”, ka shkruar ajo krahas imazhit, në të cilin po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Ndryshe, Yllka dhe Astriti më 10 shkurt të vitit 2020 janë bërë prindër të vajzës, Luiza./21Media

Back to top button