Young Zerka dhe Alandy kërkojnë falje në këngën e re

1 min read

Këngëtari i njohur, Young Zerka porsa publikoi këngën e radhës, të cilën e solli në bashkëpunim me Alandy-n.

“Sorry” titullohet kënga e artistëve, e cila u publikua me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për melodinë e këngës “Sorry” u përkujdesën: Alandy, Young Zerka dhe Edlir Begolli. Ndërkaq, videoklipi u realizua nga Max Production./21Media