Zaimina Vasjari feston ditëlindjen, kaq vjet mbushi sot

1 min read

 

 

Sot është ditë e shënuar për këngëtaren e njohur shqiptare, Zaimina Vasjarin. Artistja sot ka ditëlindjen dhe mbushi 34 vjet.

Me rastin e ditës së veçantë, këngëtarja natyrisht që do të marrë urime të shumta nga familjarë, miq e kolegë të shumtë, por deri tani ajo nuk publikoi asnjë urim, apo postim në 34 vjetorin e saj të lindjes.

Ndryshe, disa këngët më të suksesshme të Zaiminës janë: “I kom”, “Me u kthy” në bashkëpunim me Blasta, “Po ta dija”, “Blackout” në bashkëpunim me Elgit Dodën etj.

Sa i përket jetës private, Zaimina dhe bashkëshorti i saj Klodiani në janar të vitit 2018 janë bekuar me një vajzë, së cilës ia kanë vënë emrin Khloe./21Media