Zbulohet gjinia e femijës së Xhensilës dhe Besit

Çifti i njohur i showbiz-it, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku tashmë e kanë konfirmuar se po bëhen prindër për herë të dytë.

Në Instagram, me një video të postuar sot gjatë ditës, me një mbishkrimi urimi për ditëlindjen e pestë të vajzës,  Xhensila na la të kuptojmë se është në pritje të ëmbël.  Në video, shihet Besi dhe vajza e tyre Ajka teksa afrohen pranë barkut të Xhensilës duke e puthur e përkëdhelur.

Mirëpo, lajmi u konfirmuar sot gjatë festës së ditëlindjes së Ajkës, ku Besi dhe Xhensila kanë zbuluar edhe gjininë e fëmijës së dytë. Çifti do të bëhen prindër të një djali./21Media

NDIQNI PJESËT MË INTERESANTE TË PROGRAMIT TË RTV21, DUKE BËRË LIKE KËTË FAQE – 21 MEDIA

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤍 (@dhurataxhensila_)

Back to top button