Zhduket një e mitur

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Policia ka bërë të ditur se një burrë nga Klina të premtën në mesditë ka raportuar se vajza e tij e mitur, 13 vjeç është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

”Policia rastin e ka cilësuar si ”person i zhdukur”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

Sipas ankuesit, nuk është hera e parë që e njëjta është larguar nga shtëpia./21Media