Zhduket një e mitur nga Hajvalia

 

Kishte kryer mësimin në shkollë dhe nuk është kthyer në shtëpi më. Një vajzë e mitur nga Hajvalia  është raportuar e zhdukur dje rreth orës 11:40.

Rastin në polici e ka lajmëruar babai i saj i cili ka thënë se nuk di gjë për vend-ndodhjen e të bijes.

Ndërkohë polica njofton se është duke  e hetuar rastin./21Media

Back to top button