Zhduket një e mitur nga Hajvalia

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Kishte kryer mësimin në shkollë dhe nuk është kthyer në shtëpi më. Një vajzë e mitur nga Hajvalia  është raportuar e zhdukur dje rreth orës 11:40.

Rastin në polici e ka lajmëruar babai i saj i cili ka thënë se nuk di gjë për vend-ndodhjen e të bijes.

Ndërkohë polica njofton se është duke  e hetuar rastin./21Media