Zhduket një femër nga Prishtina

Të premtën është raportuar se një femër kosovare e cila ka qenë në tretman mjekësor është larguar dhe nuk dihet lokacioni i saj.
Policia rastin e ka cilësuar si ”person i zhdukur”.
Rasti nën hetime./21Media

Back to top button