Zhduket një i mitur në Fushë Kosovë

Është raportuar i zhdukur një i mitur në Fushë Kosovë.

Rastin në polici e ka lajmëruar nëna e djalit e cila ka thënë se nga data 4 prill, ai ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Policia përmes raportit ditor thotë se rasti është duke u hetuar./21Media

Back to top button