Zhduket një person në Gjakovë, që 5 ditë s’dihet gjë për të

Një person është raportuar i zhdukur në Gjakovë, që nga 3 marsi.
“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe deri më 07.03.2023 nuk është lajmëruar”, thuhet në raportin e policisë.
Sipas Policisë së Kosovës rasti vazhdon të hetohet./21Media

Back to top button