Një grua ka raportuar në polici se djali i vëllait të saj, ka dalë nga shtëpia pas mesnate dhe nuk është kthyer më.

E njëjta potencon se personi i zhdukur është në moshën 22 vjecare dhe vuan nga sëmundja e epilepsisë, bëhet e ditur nga raporti policor.

Rasti është nën hetime./21Media