Zjarr në hyrje të Gjakovës, policia e zjarrfikësit në vendin e ngjarjes

Një objekt në hyrje të Gjakovës sot është kapluar nga zjarri.
Rastin për portalin rtv21.tv e konfirmoi zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjakovës, Nysret Xhurkaj.
Ai tha se Policia dhe zjarrfikësit për momentin janë në vendin e ngjarjes.
Lidhur me këtë rast nuk raportohet për të lënduar./21Media

Back to top button