Zona që do të ketë ndërprerje të ujit

Për shkak të defekteve, disa vende do të kenë mungesë të ujit

Ujësjellësi i Tiranës ka njoftuar se për arsye të një defekti teknik në stacionin e pompimit në depon e kombinatit, sot do të ketë kufizime të pjesshme gjatë orëve të drekës në zonën e kombinatit, Kodër-Sharrës dhe Prush.

Ujësjellësi me një njoftim dërguar mediave, ka siguruar qytetarët që stafi i UKT-së po punon intensivisht për të rikthyer në normalitet situatën e furnizimit me ujë në këtë zonë në një kohë sa më të shkurtër./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button