Viktima ka pësuar lëndime trupore

Viktima ka pësuar lëndime trupore

Dje në Lipjan janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj, pasi që të njëjtit me dhunë e kanë futur në veturë një femër.

Siç raporton policia, si pasojë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

“Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit dërgohen në mbajtje.”, raporton policia./21Media